Movies
Ratings
100
TitanicRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
FriendRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0