Titles you rated
Hana and AliceRated ★ 5.0
IncoherenceRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 5.0
The Blue LightRated ★ 0.5
The Legend of TarzanRated ★ 4.0- Goodbye, PyeongyangRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
Pororo To The Cookie CastleRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5