Series
Ratings
75- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.5
Love of KillRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
My Second AoharuRated ★ 5.0
Hold my hand at TwilightRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5