Series
Ratings
38
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Too Old to Die YoungRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
LegionRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0