Movies
Ratings
152
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 0.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
RushRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0