Movies
Ratings
214
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
Shrek 2Rated ★ 1.0
ShrekRated ★ 2.5
Sin CityRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 2.5
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0