Movies
Ratings
263
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Moby DickRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0