Movies
Ratings
15
WhiplashRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Falling DownRated ★ 3.5