Movies
Ratings
21
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 1.5
Little ForestRated ★ 1.0
OrphanRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 0.5
Get OutRated ★ 1.0
The World of UsRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 2.5