Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.5