Movies
Ratings
255
SplitRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5