Movies
Ratings
911
Project Hail MaryRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 4.0
CarriersRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0