Movies
Ratings
1891
My NameRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
Good MorningRated ★ 5.0
The SingersRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.0
SAI: disasterRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Buena Vista Social Club: AdiosRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5
추적Rated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 4.0