Titles you rated
OthelloRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Taming of the ShrewRated ★ 3.5- AnonymousRated ★ 4.5
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Geri's GameRated ★ 5.0
Barbie in the NutcrackerRated ★ 3.5
Barbie of Swan LakeRated ★ 3.5
Barbie as The Princess & the PauperRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0