Movies
Ratings
128
Project Hail MaryRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0