Movies
Ratings
543
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Last King of ScotlandRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5