Movies
Ratings
736
The King's WardenRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MoonRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
EncantoRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0