Movies
Ratings
696
Genocidal OrganRated ★ 2.0
Uncut GemsRated ★ 2.0- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 4.0