Movies
Ratings
652
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 1.5- The UglyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5