Movies
Ratings
521
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0