Movies
Ratings
303
RedRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 2.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
Open CityRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5