Movies
Ratings
108
TakenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 0.5
ExitRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5