Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5
Bullet TrainRated ★ 1.5
NopeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
The Guard PostRated ★ 2.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0