Movies
Ratings
755
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Brave CitizenRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5