Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 3.0
The Rookie Middle-Aged Adventurer Was Trained to Death by the Most Powerful Party to Become InvincibleRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.0- RPG Densetsu HepoiRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
Handsome SiblingsRated ★ 2.0
Eternal LoveRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0