Series
Ratings
20
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Red TeacherRated ★ 3.0- Madame Jung’s Last WeekRated ★ 2.5
- Yeonu's SummerRated ★ 3.0
- The BeeperRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5