Series
Ratings
17
AdolescenceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5