Movies
Ratings
1783
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Accountant 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
TetrisRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Road HouseRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.5