Movies
Ratings
278
SunflowerRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 2.5- The Perfect FishplateRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0