Movies
Ratings
98
OldboyRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 2.5
- In Our DayRated ★ 3.5
- CabinetRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Student ARated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
SennaRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
LEGO DC Comics Super Heroes: Justice League: Cosmic ClashRated ★ 2.5
Lego Batman: The Movie - DC Super Heroes UniteRated ★ 2.5