Movies
Ratings
158
Life of PiRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
FrankRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0