Series
Ratings
88
The ManipulatedRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
StartupRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5