Movies
Ratings
133
ThirstRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
TransitRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 1.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 5.0
20th Century GirlRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5