Movies
Ratings
387
Look BackRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.0
The WondersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Stranger Than FictionRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
La ChimeraRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
Okiku and the WorldRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0