Series
Ratings
29
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Castlevania: Nocturne Season 1Rated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.5
CastlevaniaRated ★ 3.0- CastlevaniaRated ★ 3.5