Movies
Ratings
258
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0