Movies
Ratings
283
ThirstRated ★ 4.0
SignsRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
ShineRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0