Movies
Ratings
53
MarathonRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0