Movies
Ratings
308
The Green MileRated ★ 2.5
ChangelingRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0