Series
Ratings
101
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 2.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5