Movies
Ratings
36
MulanRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0