Series
Ratings
54
A Dog of FlandersRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- That '70s ShowRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
24Rated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0