Titles you rated
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0