Movies
Ratings
232
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0