Series
Ratings
112
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.5
AnnaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5