Movies
Ratings
454
ArrivalRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 0.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Once in a SummerRated ★ 0.5
WindstruckRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5