Movies
Ratings
308
MaleficentRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Pippi in the South SeasRated ★ 4.0
The InternshipRated ★ 3.5
BlendedRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0