Series
Ratings
196
3 Body ProblemRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Ganglands Season 1Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 2.5
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- The Angel of Death Comes with Purple High HeelsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5