Movies
Ratings
446
Project Hail MaryRated ★ 4.5
There’s Still TomorrowRated ★ 4.5
HamnetRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The Age of InnocenceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Another RoundRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The OutfitRated ★ 4.0