Movies
Ratings
259
OppenheimerRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5